הרצאות לחוגי בית

בכל מקום שיש בו מספיק אנשים שרוצים לשמוע סיפורים מעניינים מההיסטוריה של ארץ ישראל ובכלל, תוכלו למצוא גם מי שמציע הרצאות לחוגי בית שכאלה. ההתכנסות של אנשים שצמאים לידע מרתק היא בדיוק מה שחברת שבילים ברוח מחפשת כדי להציע שלל הרצאות מעניינות מפי עופר הר-טוב, מייסד החברה. הידע העצום שלו והניסיון העשיר בהדרכה ובכתיבה של ספרים ייחודיים עומדים לרשותכם לשעות של הנאה. הרצאות מעשירות את הידע ומוסיפות עניין, הרצאות שמספקות נקודת מבט חדשנית וייחודית על נושאים שנשמעים לכם טריוויאליים ובעיקר הרצאות שמסביאות סיפורים על אנשים ומקומות בארץ ישראל.

אילו הרצאות לחוגי בית תוכלו לשמוע?

  • אישים ודמויות בהיסטוריה של ארץ ישראל ועם ישראל – ישראל מקבצת לתוכה מסלולי חיים של דמויות שונות מאז ימי התנ"ך ועד ימינו אנו. אין כמעט הבדל מלבד התקופה והערך המוסף שלה, כך שדמויות אלה מציעות לנו את הסיפור שלהן שקשור לשבילי ארץ זו, א החותם שהשאירו כאן כמו אליהו הנביא, הרצל, רחל המשוררת, ועוד מנהיגים, אנשי מדע ותרבות וחזון. 
  • ערים וערכים ברחבי ישראל – לכל יישוב ולכל עיר יש את הערכים שעומדים בבסיס ההקמה של יישוב זה. הרצאות לחוגי בית כאלה כוללות גם את הסיפורים הקטנים והגדולים שמאחורי הפרטים הכי טריביאליים שאנחנו מכירים, ומפתיעים אותנו בעוד רובד של ערך שממנו אפשר ללמוד. אין מקום שאין לו סיפור בארץ וזהו אחד הנושאים שמהם אפשר ללמוד.
  • הרצאות על רוחניות וסיפורי מסע אישיים – הסיפורים המרתקים ביותר שאנחנו אוהבים לשמוע הם בדרך כלל סיפורי מסע אישי שמוביל כל אחד מאתנו מפה לשם וממקום מסוים למקום אחר ושונה ממנו מאוד. ההתפתחות האישית והמסקנות שמגיעים אליהם נוגעים בכל אחד אישית במקום ייחודי לו.

סיפור צריך לדעת איך לספר

כולנו מוקפים בידע רב ובסיפורים מרתקים, והחוכמה היא לדעת איך לשלב סיפור כזה בזמן ובמקום הנכונים ולהעביר אותו בצורה מרתקת. זה בדיוק מה שמוצע לכם כאן, בהרצאות נפלאות שיגרמו לכם לשבת על קצה הכיסא מרותקים, ולאחר מכן תצאו עם הרבה חומר מחשבה על הקשר שלכם לישראל ולתכנים הרוחניים והנפלאים שמקיפים פה את כולנו יום יום.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest