סליחה, רוצים טיול סליחות?

סיורי סליחות לקבוצות ברחבי הארץ

טיול סליחות יכניס אתכם לאנרגיה המיוחדת של ההכנות לשנה החדשה.

אתם רק תבחרו איזה טיול מתאים לכם!
אנחנו כאן עם מדריכים מנוסים, מקצועיים ומעוררי השראה.

שימו לב: הטיולים מותאמים לקבוצות מאורגנות החל מ-10 איש ועד 45 מקסימום.

משך כל סיור 2-3 שעות וניתן לקיימו בצפת, ירושלים, בני ברק, יפו ונווה צדק.

איפה מתאים לכם?

1. סיור סליחות מעורר בירושלים

טיול סליחות מרומם במקום הקדוש בעולם, אל האתרים המרגשים כל לב יהודי חם: הרובע היהודי, מנורת הזהב, הכותל המערבי ואמירת סליחות משותפת. הסיור ילווה במדריך מומחה באוירת הקדושה והלילה הירושלמיים.

2. סיור סליחות רוחני בצפת העתיקה

בבירת הגליל העליון, צפת, תזכו לסיור בניחוח נסתר ומיסטי בהשראת מקובלים ואתרים מסעירים מהמאה ה-16 עד המאה ה-20… סיור בינות בתי כנסת, סימטאות ציוריות והמון המון משמעות רוחנית ופנימית.

3. סיור סליחות ותרבויות ביפו העתיקה

אין כמו יפו ביום או בלילות גם כדי להרגיש את רוח הסליחה. יפו העתיקה, מערי הנמל הקדומים בעולם, מלאה בסיפורים של שינוי, חיפוש והתחדשות. יונה הנביא ביקש לברוח מאלוהיו דרך יפו ולמד על בשרו מהי סליחה אמיתית וגם בדתות ותרבויות אחרות אנו מוצאים שיפו מלמדת אותנו המון. נטייל באתרים העתיקים ונצא מלאי השראה מסיפורים קדומים.

4. סיור סליחות בבירה החרדית , בני ברק

בני ברק (צילום: עופר הר-טוב)

גם בלב גוש דן, במרכז הארץ, תוכלו לצאת לסיור מיוחד באווירת העולם החרדי שבבני ברק. נשלב שירי סליחות מזרמים חרדיים שונים, לצד סיפורים ומנהגים לאורך אתרים בלב עיר התורה והחסידות של מדינת ישראל.

5. סיור סליחות ציורי בנווה צדק

נווה צדק התל אביבית , השכונה הראשונה מחוץ ליפו , היא לא רק מקום יפהפה בעיר העברית הראשונה, היא גם מקום של השראה והתרוממות בזכות גדולי הרוח שחיו בה. באוירת ההתעוררות נצא לסיור מיוחד מלווה בשיר וסיפור בהשראת הרב קוק, ש"י עגנון, חיים יוסף ברנר ועוד אנשי רוח שדיברו על התחדשות ותחיה של העם ושל היחיד.

מחכים לכם בסיורי הסליחות ולחיי שנה טובה!