טיול בירושלים

החוויה הנפלאה של טיול בירושלים אינה רק באתרים ובמקומות שאליהם אתם הולכים, אלא השילוב בינם לבין העיתוי והמדריך שלוקח אתכם לשם. הסיפורים שהוא מספר לכם והקשירה שהוא עושה בין מרכיבי ההיסטוריה, התרבות, הדת והגיאוגרפיה. זהו הייחוד המוכח והאהוד של עופר הר-טוב, מייסד חברת שבילים ברוח, חברה ייחודית שמציעה טיולים עם הרבה ערך מוסף והמון חוויות רוחניות ואינטלקטואליות. כל המסלולים מתוכננים כך שבהם תלמדו משהו נוסף על המקום מכל מה שידעתם, ותיקחו מזה אתכם את הסיפור הייחודי שלו כזיכרון נפלא.

טיול בירושלים לוקח אתכם למקומות הכי יפים

  • העיר העתיקה – אם נדמה היה לכם שאתם מכירים את העיר העתיקה מצפה לכם הפתעה נהדרת במסלולי הטיול של חברת שבילים ברוח. התקופות השונות של ההיסטוריה הירושלמית יקרמו עור וגידים בעזרת הסיפורים הייחודיים של עופר הר-טוב, והם יוסיפו לכם ידע ייחודי על מקומות כמו הרבעים, הכנסיות, הכול, הקארדו, החפירות הארכאולוגיות ועוד.
  • סיור סובב ירושלים – טיול בירושלים זה אומר גם להסתובב סביבה ולראות מה התחדש בהרים וביישובים השונים, כמו עין כרם הציורית והיישובים הקטנים. הטבע שיש מסביב לירושלים מרגש מאוד ומתאים לכל מי שאוויר הרים צלול כיין עושה לו את זה.
  • שכונת נחלאות ומערב העיר – ירושלים לא נגמרת בעיר העתיקה. היא מציעה לכם עיר תוססת ומסעירה גם בשעות הלילה וגם בשווקים שלה. הקולינריה של מחנה יהודה, נחלאות התוססת והרומנטית, משכנות שאננים האלגנטית, כל אלה מקומות שכדאי להכיר על ההרים שמסביב לה.
  • מוזיאונים וגלריות – המוזיאונים מציגים בעיקר ממצאים שונים מהתקופות השונות אבל גם אמנות, טבע, דתות ועוד. מרתק לבקר במוזיאונים הקטנים של ירושלים שממוקמים לפעמים במקומות לא צפויים והם מוקדשים לסיפורים כמו מוזיאונים ברובע היהודי שמספרים את סיפורו.
  • עיר דוד ומגדל דוד – שני המקומות האלה מהמקומות החשובים ביותר שיש והם קשורים היסטורית למקומנו כאן. מסעיר לדעת שהם שרדו את כל אלפי השנה והם מעידים על הקשר שלנו לכאן.

טיול מודרך בירושלים לכל המקומות הכי יפים

כל הטיולים הנפלאים האלה ברחבי הארץ מתחילים באהבת הארץ והאנשים והרצון העז לספר את הסיפור האמיתי שלהם. זה מה שהופך את הטיולים האלה למרתקים עם ערך מוסף שמלווה אתכם שנים.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest