טיול בר מצוה / בת מצוה בארץ

ההכנות לחגיגה בעיצומן ובטח אתם שואלים את עצמכם מה בדיוק לעשות? מה יהיה הכי טוב? ואיפה לארגן את האירוע החגיגי או הטיול הערכי של בנכם או בתכם?

יש המון אפשרויות בהרבה מקומות בארץ, בעיר או בטבע, מותאם למשפחה או לחברי הכיתה, בתקציב בסיסי או בתקציב גבוה, עם הרבה כיף ולא פחות ערכים ומשמעות.

אנחנו פה בשביל לעשות סדר, להציע את האפשרויות, לעזור בהרכבת החבילה המתאימה עבורכם ולהוציא לפועל בצורה מקצועית, משמעותית ומהנה את היום המשמח שלכם!

——————————————-

 יש לנו מבחר טיולי בר מצוה ובת מצוה ברחבי ישראל במבחר אזורים עם מגוון פעילויות 

טיול בר/בת מצוה בגליל העליון – צפת, פקיעין והסביבה

 

איזור הגליל העליון בצפון הארץ משופע בהרים גבוהים, טבע ירוק ועולם של רוח ומסתורין במיוחד בצפת או פקיעין. טיול בני/בנות מצוה בגליל העליון יכלול חוויות מהמורשת היהודית העתיקה, אפשרויות של מסלולי טבע יפים עם או בלי מקורות מים וגם אטרקציות שונות.

טיול גיל מצוות בירושלים והסביבה


ירושלים העתיקה, עיר הנצח ובירת ישראל, היא המקום הקלאסי לטיול גיל מצוה. השילוב של עבר , הווה ועתיד, עתיקות ותחושת קדושה לצד הווה תוסס ומגוון אנושי הוא אידאלי להתחבר ולהתבגר. האפשרויות רבות הן בתוך העיר העתיקה והן מחוצה לה . אפשר להתמקד בתוך העיר העתיקה ואפשר להתמקד בטבע שמסביב בהרי ירושלים ובאתרי מורשת.

טיול בר/בת מצוה במרכז הארץ

לא חייבים להרחיק כדי לעשות מסע משמעותי ומהנה. אפשר גם ממש במרכז הארץ לחבר בין ישן לחדש במקומות מרהיבים ומשמעותיים בארץ ובתהליך ההתבגרות. בטיול כזה נשלב בין יפו העתיקה, עיר הנמל הקדומה – שם נפגוש דמויות עבר וסימטאות ציוריות ומשם נמשיך להתחלות חדשות בשכונת נווה צדק ותל אביב הקטנה שהפכה לעיר העברית הראשונה. במהלך הטיול נשלב משחק, אתגר וכיף גדול וגם חיבור למקורות!

טיול בני מצוה בכרמל ובעמק יזרעאל והסביבה

 

הצפון הקרוב מאפשר שלל חוויות שמחברות הסטוריה, טבע, מורשת ועדות שונות. בכרמל אפשר לפגוש זרמים דתיים שוניים ולמצוא מסלולי הליכה בלב החורש הירוק, בעמק יזרעאל תמצאו המון חלוציות וקיבוצים לצד סיפורי תנך מוכרים ומורשת יהודית מתקופת חז"ל.

טיול נסיכות ואבירים בגיל מצוות בגליל המערבי

 

 הגליל המערבי, מהאזורים היפים של ישראל, משלב נוף הרים עם הים הכחול, הסטוריה וטבע נפלא. בעכו העתיקה תוכלו להנות מחויה הסטורית מתחת לאדמה ונמל יפהפה, בראש הנקרה תגיעו למערות טבעיות ספוגות גלי ים. אזור אידאלי לשילוב חויות וערכים.

טיול גיל מצוות בלב המדבר – חוייה מדברית במדבר יהודה או בנגב

המדבר הוא המקום בו נוצרה זהותנו כעם, המדבר הוא גם רוב שטחה של ישראל והמדבר הוא אזור מרתק וייחודי לגלות בו ערכים ומורשת! ניתן לטייל במדבר יהודה הסמוך לירושלים וניתן להרחיק אל הנגב הגדול. כך או כך תקבלו טיול חווייתי וערכי שמשלב את קסם המדבר.

טיול מצוות בשומרון – אל ארץ ההבטחה

 

השומרון הוא ערש התרבות הישראלית בתקופת התנ"ך. שם הלכו אבותינו ונביאנו, שם בין כרמים וזיתים חיו אימותינו ושורשינו. כיום יש אתרי הסטוריה ותיירות רבים שפתוחים לקהל הרחב בצורה בטוחה, ידידותית וכיפית במיוחד. בפעילות בני ובנות מצוה נשלב גם סיפורי תנך וגם חיבור ערכי וחוויות.

טיול בני מצוה ברמת הגולן – ברגל, ברכב או על סוסים 😊

מאז 1967 רמת הגולן בידינו ואיזור יפהפה ומיוחד נפתח בפנינו. בגולן נמצא הסטוריה יהודית עתיקה לצד הווה מתפתח של קיבוצים ומושבים. הרי געש לצד עמקים חקלאיים, דרוזים ויהודים, דתיים וחילוניים. רמת הגולן היא מקום נפלא לקיים בו פעילות יום לגיל מצוה.

טיול חגיגת מצוות מסביב לכינרת

 הכינרת, הימה הלאומית שלנו ואחד מסמלי ההסטוריה והציונות- איזור נפלא לציין בו את הקשר לארץ ולעם ולתהליך ההתבגרות. ניתן לשלב מסלולים, שייט חווייתי, תצפיות וביקור במקומות עתיקים לצד אטרקציות חדשניות.

עכשיו תורכם! מה הכיוון שלכם? דברו איתנו!

כל הצעה הינה דינמית וניתנת לשינוי והתאמה. בכל אופציה ניתן לשלב מסלול הליכה, בית כנסת (עתיק או חדש), סדנה שקשורה לגיל מצוות , אטרקציה כיפית , משימות גיבוש ועוד.

צרו איתנו קשר כעת לטיול חווייתי!

050-4760554