מרצים לחוגי בית

כבר שנים שמגמה זו הולכת ומתחזקת, כאשר קבוצות של אנשים שאוהבים לשמוע הרצאות מעניינות נפגשות אחת לכמה זמן ושומעת מרצים לחוגי בית. אלה מרצים שהידע שלהם או הסיפור האישי שלהם מרתק דיו כדי לעניין אותם להתקבץ ולשמוע אותם. במרצים אלה אפשר למצוא את עופר הר-טוב שמרצה על נושאים שונים בידיעת הארץ והרוחניות ומסעות פנימיים ואישיים, כחלק מפעילות החברה שהקים שבילים ברוח. זוהי חברה שמציעה הרצאות העשרה שונות וסדנאות, ספרים וסיורים ברוח זו כדי לפתוח אופקים נוספים על כל העושר הרוחני בישראל.

מה מציעים מרצים לחוגי בית לקבוצות השונות?

  • סדנאות שונות להעשרה להתנסות – הידע הרב של חברת שבילים ברוח מוגש לכם בסדנאות שונות להתפתחות אישית בכל אורך שהוא. הסדנאות מוצעות לכם כחלק מעבודה עצמית שמשלבת את ידיעת הארץ עם התנסויות מעניינות. הסיפורים ובתמונות מתחברים לכם לחוויה מרתקת שממנה תצאו עם עוד צעד חשוב שתעשו אל הפנימיות שלכם.
  • הרצאות העשרה – הרצאות ההעשרה של החברה מוצעות לכם מפי מרצים לחוגי בית, כך שתוכלו להתרווח בכל מקום בטבע או בבית, במקום מפגש מסוים או כחלק מתכנית לימודים שלכם במוסד להשכלה כלשהו. ההרצאות פורסות את סיפוריהם של מקומות בישראל על כל הערכים והרוחניות שיש בהם, סיפורי אישים ודמויות מההיסטוריה המקומית והלאומית, סיפורי נשים שעיצבו את ישראל, סיפורי ערכים ורוחניות מכל המקומות שבהם הגו את הספרות היהודית שמוכרת לנו כל כך.
  • פעילויות גיבוש וימי כיף – גם ימי חברה יכולים להיות מלאי ערכים ומידע על הנכסים הרוחניים של ישראל, בשילוב עם ידיעת הארץ וסיפורים מרתקים על אנשי ומקומות. הפעילות נערכת בכל מקום שבו תתאמו אותה והיא נוחה לכם, כולל בבית.

הרצאות מרתקות לחוגי בית לאורך כל השנה

היתרון הגדול של חוגי בית ושל קבוצות שמתאספות כדי לשמוע מידע וסיפורים על נושא מסוים או לעסוק בפעילות מגבשת הוא שזה יכול להיעשות בכל מקום שתבחרו, ועם מרצים שמנוסים בתחום ויודעים להעביר בצורה מעניינת את כל מה שתרצו לדעת. חוויית ההרצאה והפעילות מתעצמת כאשר מי שמעביר אותה עושה זאת גם בצורה מרתקת שתיזכר אצלכם לעד לא רק בגלל המידע אלא בעיקר בגלל האהבה לתחום ולנושאי ההרצאה.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest