סיורים בתל אביב

תחום ידיעת הארץ וענף הטיולים יודע פריחה בשנים האחרונות משום שהיום כבר לא מטיילים סתם כך עם תרמיל ומקל. סיורים בתל אביב שעורכת חברת שבילים ברוח מדגימה לכם עד כמה סיורים יכולים להיות חוויה נהדרת לא רק לרגליים אם כי גם לנפש ולרוח. הסיפורים המרתקים של תל אביב נפרסים לפניכם במעשה אמן של מי שמכיר כל פינה בה ויכול לספר לכם על הפנינים שלא הכרתם בה בכל מקום. גם אם הייתם בטוחים שאתם מכירים את העיר הניחו למדריך החברה עופר הר-טוב לפתוח בפניכם אופקים חדשים.

מה מציעים לכם סיורים בתל אביב של החוויה הרוחנית?

  • נווה צדק – סיור בשכונה זו יאיר את עיניכם בנוגע לכל הדמויות מראשית היישוב בארץ ישראל, מאנשי הרוח והמעשה שהקימו את העיר והיו אחראים לעיצוב התרבות הישראלית. תוכלו לראות את כל הפנינים האדריכליות, לבר בבית ש"י עגנון, לשמוע מה עשה שם הרב קוק ועל יצירתו וחייו של חיים ברנר ועוד הרבה. השכונה עודנה נראית כמו פעם, עם שדרוגים מתבקשים והסיור עצמו הוא חוויה.
  • אחוזת בית – זוהי השכונה הראשונה של תל אביב. תוכלו לשמוע את סיפורי הרחובות, המצבה שעליה חקוקים מייסדי העיר, לשמוע על הקמת מגדל שלום ברחוב הרצל וכיצד התפתחה מכאן העיר.
  • שוק הכרמל ופלורנטין – רחובות השוק של תל אביב שמתקיימים ככאלה עד היום, שוקקי חיים, ססגוניים ומלאי מציאות קולינריות וחוויות אנושיות. אבן פינה שאי אפשר לוותר עליה.
  • שרונה – סיורים בתל אביב לוקחים אתכם גם לסיפור המיוחד של שרונה, המושבה הגרמנית והטמפלרית וכיצד הפכה עם הזמן למקום שבו נבנה מחנה הקריה ובנייני קול ישראל. סיפור מרתק לחובבי היסטוריה.
  • יפו העתיקה – יפו היא העיר שחוברה לה יחדיו עם תל אביב ועם כל השונות שלה היא משלימה אותה מאוד. היא החצי האוריינטלי של העיר המודרנית והיא מלאה בסיפורים מרתקים.

סיורים מודרכים בתל אביב – לטייל עם מדריך שכולו ידע ואהבה למקום

הייחודיות של טיולי החברה מבוססת על אהבת הארץ וידיעתה, על הידע והניסיון של כל מי שחיפש וליקט סיפורים מרתקים בה על האנשים שעשו את ההיסטוריה שלנו. זוהי הדרך המושלמת לטייל בתל אביב.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest