קורסי העשרה אונליין

לכל אחד יש זמן ללמוד את הנושאים שמעניינים אוו ושהוא יודע עליהם הכי פחות. בדרך זו, קורסי העשרה של אתר שבילים ברוח מייסודו של עופר הר-טוב מציעים לכם כניסה לעולמות מרתקים מהבית, בלמידה מקוונת חינם ותוך כדי התפתחות אישית. הלימודים מעשירים לכם לא רק את הידע אלא פותחים עוד מקום לבדוק נקודות מבט ושאלות נוספות על עניינים שעוסקים בהם בדרך כלל לעתים נדירות. המסע האישי של כל אחד מאתנו רצוף נקודות מעניינות שכיף לשמוע עליהן בקורסים אלה שמותאמים לרמה של כל מתעניין. זהו פתיח נהדר לכל טיול וגם עומד בפני עצמו.

אילו קורסי העשרה מקוונים תוכלו למצוא באתר?
קלפי טארוט בארץ ישראל – קלפי טארוט הם לכאורה נושא אזוטרי שמעניין רק מי שמאמין בזה, לפי המיתוס המקובל. אולם הם פורסים למעשה את המסע האישי של כל אחד מאתנו על פי סמלים וארכיטיפים שמצוירים על פני הקלפים האלה כבר מאות שנה. לכל חפיסה מסוג אחר יש את הסיפור של הציורים שלה, ומתברר לפי קורס אונליין חינמי זה שיש לסמלים קשר הדוק לארץ ישראל וגם ליהדות. מרתק ללמוד על כך וכיצד להיעזר בהם.
הצצה לסודות הכהונה – אנחנו מכירים את כוהני עם ישראל אבל ידוע לנו שכוהנים יש בכל דת ובכל תרבות ויש להם תפקיד חשוב מאוד בהנהגה הרוחנית של העם. קורס על מקורות הכהונה והחלוקה לרמות בה פותח צהר להבנת המעמד המיוחד הזה ולוקח אתכם למסע אחר הכהונה בישראל. כמו כן, תלמדו על הקשר האישי של כל אחד לתפקיד כהונה.
נצרות בראי הנפש – נצרות היא טאבו בישראל למרות שהיא נולדה כאן. אולי בגלל זה אנחנו נמנעים מלעסוק בה מעבר לעובדות ההיסטוריות שלה. קורס זה עוסק במשמעויות הרוחניות שלה ובהיבטים הרוחניים האוניברסליים שלה שמדברים לכל כך הרבה אנשים בעולם, נושא שהרבה קורסי העשרה בתחום זה אינם נוגעים בו בדרך כלל.
קורסים שלא מוצאים בכל מקום
הקורסים באתר מוצעים לכם במחשבה שהן המקום היחיד שבו באמת נוגעים בנקודות רוחניות אלה שקשורות גם לישראל, לעם, לארץ ולתרבות. נחוץ ידע רב כדי לבנות אותם והם אכן מציעים לכם נקודת מבט מעניינת על ישראל כארץ רוחנית מרתקת.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest